Rzetelna firma

Śruba z uchem służy do rozpoczęcia ogrodzenia z siatki. Przy pomocy śruby z uchem montujemy obejmę z napinaczem do słupka ogrodzeniowego.


Obejma prostokątna końcowa stosowana jest do mocowania paneli do słupka ogrodzeniowego początkowego lub końcowego za pomocą śruby zamkowej.


Pręt sprężający wykonany jest z drutu stalowego o średnicy 8mm. Malowany, zakończony jest dwustronnie plastikowymi końcówkami.


KOMPLET : 1 obejma + 2 części pomocnicze do obejm + 1 nasadka aluminiowa z uchem + 2 kpl. śruby 8 mm


Maskownica śruby 8 mm stosowana jest jako element maskujący łeb śruby i nakrętki. Produkowana jest z oryginalnego tworzywa ze stabilizatorem filtra UV, mrozoodporna.


Części pomocnicze do obejm (blaszki) produkowane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.Przelotka służy do mocowania drutu przy montażu siatek ogrodzeniowych.


KOMPLET: 1 obejma + 1 kapsel z uchem z tworzywa + 1 kpl. śruby 8 mm


Obejma prostokątna narożna stosowana jest do mocowania paneli do słupka ogrodzeniowego narożnego za pomocą śruby zamkowej.


Napinacz służy do naciągania drutu grubości do 4,5 mm na siatce ogrodzeniowej.KOMPLET : 1 obejma + 2 części pomocnicze do obejm + 2 nasadki aluminiowe z uchem + 2 kpl. śruby 8 mm


Nasadka z uchem aluminiowa służy do montowania słupków podporowych.Grzybek zabezpiecza słupek ogrodzeniowy przed działaniem czynników atmosferycznych.


KOMPLET : 1 obejma + 2 części pomocnicze do obejm + 1 kapsel z uchem z tworzywa + 2 kpl. śruby 8 mm


Śruba zamkowa służy do skręcania ze sobą poszczególnych akcesoriów montażu paneli ogrodzeniowej np. obejmy z panelem, przy pomocy dystansu panela.


Obejma stosowana jest do mocowania napinacza do słupka ogrodzeniowego za pomocą śruby.KOMPLET: 1 obejma + 2 części pomocnicze do obejm + 2 kpl. śruby 8 mm


Śruba służy do skręcania ze sobą innych akcesoriów montażu siatki ogrodzeniowejPrzelotka służy do mocowania drutu przy montażu siatek ogrodzeniowych.


KOMPLET : 1 obejma + 2 części pomocnicze do obejm + 2 kapsle z uchem z tworzywa + 2 kpl. śruby 8 mm


Nakrętka zrywalna wykonana jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.


Obejma stosowana jest do rozpoczęcia ogrodzenia z siatki przy pomocy płaskownika.Kapsle z uchem służą do montowania słupków podporowych.


Śruba służy do skręcania ze sobą innych akcesoriów montażu siatki ogrodzeniowej

Wyświetl #  
Wyniki 1 - 30 z 37

Wyślij wiadomość

 

Wysyłka

Zamówiony towar wysyłamy do Państwa firmą kurierską Siódemka.
Dzięki temu możemy obsłużyć każdego Klienta na terenie całego kraju.

STATUS PRZESYŁKI sprawdź gdzie znajduje się twoja przesyłka

Informacje o malowaniu

RAL 6005
RAL 6012
RAL 5010
RAL 8017
RAL 9005
RAL 7040

Możliwość pomalowania na dowolny kolor z palety RAL.